Logbog - Danmarks ranglisten

Tilbage

Spiller ID: 917 -

Jacob West
?

Rating: 1600
Kampe: 26
Vundet: 11 / Tabt: 14 / Uafgjort: 1
Vundet: 42% / Tabt: 54% / Uafgjort: 4%

Foretrukne hære:
Warriors of Chaos, Orcs and Goblins, Daemons of Chaos

Hære spillet til turneringer:
Udfyld

Kampoversigt:

TurneringModstanderModst. IDEgne VPModst. VPNy Rating Modsr.rating før/eft.
IronhaloAnonym 2055133516081674-1666
IronhaloErik Martin Valeur231112185516021632-1639
IronhaloSøren Lohman4361004180915961671-1678
IronhaloMorten Lykke Pedersen201217892716041533-1525
IronhaloSøren Hvid Mortensen792330026816161548-1535
IronhaloMartin Schmidt-Nielsen126711116116121714-1718
2MD Open 2009Lenni Stenberg22132992016191606-1599
2MD Open 2009Lars Lau Nielsen163466269516091744-1753
2MD Open 2009Niels Dalbro Thomasen353244188616151423-1417
2MD Open 2009Kaare Paaske7891398224316061619-1627
2MD Open 2009Jesper Pejk Arnested254129213215961714-1724
2MD Open XErik tapper632478189915881659-1667
2MD Open XCarsten Luxhøj-Pedersen955380074116011556-1542
2MD Open XLenni Stenberg221530242415931590-1599
2MD Open XBrian Andersen891211463216021571-1561
2MD Open XDan Knudsen153897176615951633-1640
2MD Open XIVKim Vinther Larsen12591027101715951600-1600
2MD Open XIVUlrik Juutilainen11861549121616001555-1550
2MD Open XIVThomas Kyrsting8071000234615911623-1632
2MD Open XIVThomas Laurfelt165533183215831639-1646
2MD Open XIVBjarke Lindegaard Knudsen125680562515891601-1595
2MD Open XVRasmus Olsen3602550016011532-1519
2MD Open XVHenning Grubb Basballe326946199515991988-1990
2MD Open XVTroels Cederholm583361199515941802-1808
2MD Open XVMartin Lauenborg1305182428516051596-1585
2MD Open XVAnders Westh41243137016001642-1646