Logbog - Danmarks ranglisten

Tilbage

Spiller ID: 377 - Apu Dappi

Morten Mikkelsen
Haderslev

Rating: 1646
Kampe: 109
Vundet: 49 / Tabt: 57 / Uafgjort: 3
Vundet: 45% / Tabt: 52% / Uafgjort: 3%

Foretrukne hære:
Daemons of Chaos, Orcs and Goblins, Lizardmen

Hære spillet til turneringer:
Udfyld

Kampoversigt:

TurneringModstanderModst. IDEgne VPModst. VPNy Rating Modsr.rating før/eft.
NIFCON 2003Erik Martin Valeur231451169915951655-1660
NIFCON 2003Morten Jensen385242453116091600-1586
NIFCON 2003Rune Larsen57268239915931593-1609
NIFCON 2003Mikkel Andersen37556239915791600-1614
NIFCON 2003Jens Underbjerg379127877415861584-1577
NIFCON 2003Martin Herbst50989254915741573-1585
NIFCON 2003Michael Lippert3721829145715811585-1579
Warcon 14Morten Lykke Pedersen2011289186715751587-1593
Warcon 14Stefan Nielsen47250340015651705-1715
Warcon 14Karl-Johan Jensen134277884515761556-1545
Warcon 14Jakob Bjelgart811004259015691691-1698
Warcon 14Martin Herbst50983162515621572-1579
Warcon 14Hodger Amin279885115615571571-1576
Warcon 14Bjarke Svaneby2101888311015491589-1597
Warcon 14Niels Prip Brandt421349820715641559-1544
Nifcon7Daniel Hedegaard21554180515631877-1879
Nifcon7Jacob Fredsøe460177555515741667-1655
Nifcon7Karl-Johan Jensen1341275135215751599-1598
Nifcon7Kent Max Hansen1591225015731945-1948
Nifcon7Paul Bridge122416136115681715-1720
Nifcon7Kristian Kraft Hansen38329761015611518-1525
Troacon2005Karl-Johan Jensen134529203515501573-1584
Troacon2005Peter J. Jensen537264033015661558-1543
Troacon2005Christian Trebbien56450180015571611-1620
Troacon2005Balder Asmussen45822138915541754-1758
Troacon2005Rune Skou1291898110515631621-1611
Troacon2005Kristian Jessen5041564126215691580-1574
Troacon2005Bo Penstoft476534285015591675-1686
Warcon15Henrik Hedegaard1193400123215711564-1552
Warcon15Michael Jespersen128180872215811663-1652
Warcon15Kent Max Hansen11444256515801998-1999
Warcon15Kim Otto Nielsen1612137195515851594-1589
Warcon15Martin Herbst503175157115941543-1534
Warcon15Lars Ringsted55988309215861712-1720
Warcon15Emil Garney2811113237315791687-1693
Warcon15Mads Trolle62365562115971637-1619
Nifcon8Cameron Dron607750183615871600-1610
Nifcon8Martin Kraushaar610260040716021600-1584
Nifcon8Thorsten Weitling61240051116161586-1573
Nifcon8Dennis Schrødder608240366616291611-1598
Nifcon8Daniel Andersen580111580616331561-1556
Nifcon8Kenneth Bjerhof613240054016431528-1518
Nifcon8Ul Christensen28816205916331660-1670
Nifcon8Kristian Jessen504773135316251593-1600
TMS2005Flemming Suhr244195561916341571-1561
TMS2005Anonym 967265016231667-1679
TMS2005Emil Rehling619160774316301544-1537
TMS2005Søren Lykke3671693228516221624-1631
TMS2005Lasse Andersen40273447316281615-1609
TMS2005Anonym 393190616161631-1643
KoldCon 2006Ul Christensen28880118016111643-1649
KoldCon 2006Gregers Ebert38074834716171561-1555
KoldCon 2006Anonym 936109816111627-1632
KoldCon 2006Allan Jensen916182838516251616-1601
KoldCon 2006Kris Nissen6121147116516241591-1592
KoldCon 2006Jeppe Nielsen910189775716341600-1591
KoldCon 2006Mikkel Buch Skadhauge124773280016281903-1908
KoldCon 2006Ul Christensen281418111116351648-1642
KoldCon 2006Pascal Schumacher915282224816191596-1612
NifCon 9Hendrik Stockemer905593151016111600-1608
NifCon 9Andreas Vejle9073334134616221578-1566
NifCon 9Hans Peter Jessen604113323016311657-1649
NifCon 9Guido Gerboth8861278173416251621-1628
NifCon 9Ul Christensen28584141016171637-1645
NifCon 9Simon Pedersen3761068134716121662-1668
NifCon 9Rasmus Fløe Mølbak83200051916281775-1759
TMS 2006Damoun Nassehi691195118716341849-1843
TMS 2006Dan Knudsen153326383916501660-1644
TMS 2006Lars Lau Nielsen1631292155816451737-1741
TMS 2006Anders Høgild1581114125516401642-1647
TMS 2006Anders Nielsen3103006159716511632-1622
TMS 2006Henning Grubb Basballe3261083197916471876-1879
Brande 07Stefan Nielsen471957163916551725-1718
Brande 07Emil Garney2812743230316621750-1742
Brande 07Nikolaj Bagge Jensen6641331109016671633-1628
Brande 07Peter Krog Meyer11118992116741733-1726
Brande 07Martin Herbst50265016516831535-1526
Brande 07Michael Vedel68100330016761889-1896
NWL 2007Stefan Nielsen471984286816691739-1745
NWL 2007Søren Hvid Mortensen7921015208516571537-1549
NWL 2007Gregers Ebert3801468135916531510-1514
Giant Fanatic XNikolaj Bagge Jensen664130070016591628-1621
Giant Fanatic XDennis Friis Skram27900110016551726-1730
Giant Fanatic XJonatan Holm332110090016591539-1536
Giant Fanatic XKim Otto Nielsen161800120016521617-1623
Giant Fanatic XMartin Davidsen6140200016391665-1679
Giant Fanatic XPeter Vorbeck156900110016331573-1579
ETC Qualifier 2008Peter Balleby Jensen783245094616451673-1661
ETC Qualifier 2008Michael Andresen10215582516561674-1663
ETC Qualifier 2008Asger Sams Granerud6532315016522001-2005
ETC Qualifier 2008Stefan Nielsen47227183916661750-1736
ETC Qualifier 2008Troels Cederholm583623188816601799-1805
ETC Qualifier 2008Mads Trolle62848158116501584-1594
Esbjerg War Tournament 09Michael Breer482315068016641619-1605
Esbjerg War Tournament 09Jakob Warming5992580170516711637-1630
Esbjerg War Tournament 09Daniel Hedegaard2537283016651916-1922
Esbjerg War Tournament 09Kris Nissen6123038104016801712-1697
Esbjerg War Tournament 09Anders Nøhr5829241516731849-1856
Battlerage Ballerup 2009Anders Nøhr5989352016671856-1863
Battlerage Ballerup 2009Andreas Nilsson3972515162516731624-1618
Battlerage Ballerup 2009Peter Balleby Jensen783332360016601718-1732
Battlerage Ballerup 2009Lars Morten Lund249262989716671569-1562
Battlerage Ballerup 2009Jakob Pedersen328340073916761553-1544
Brande Warmup 2009Tobias Prentow770197453516881752-1740
Brande Warmup 2009Jan D’Souza1871174218716851937-1941
Nifcon 13Thor Skipper725211639716921569-1562
Nifcon 13Thomas Kjær Madsen5981386182716831516-1525
Nifcon 13Thomas Kjær Madsen5981386182716751525-1534
Nifcon 13Phillip Strutze9781128201216651598-1607
Nifcon 13Thomas Steffens9791511194616581615-1622
Østerskov Open IIMads Søe Hammer403370073816751710-1693
Østerskov Open IITroels H. B. Eriksen2092363101316841629-1621
Østerskov Open IIJens Ole Kaae Jensen623987295016731722-1733
Østerskov Open IIKarl-Johan Jensen1341365176216691735-1740
Østerskov Open IIKent Max Hansen11139208416672025-2027
Østerskov Open IIChristian Trebbien56275678016771615-1604
Nifcon 20Peter Ridder11681143256116651603-1615
Nifcon 20Morten Møller Jensen1100645272416531695-1707
Nifcon 20Thomas Brøgger11041430167216461574-1582
Nifcon 20Søren Hvid Mortensen7922951120816551560-1551
Nifcon 20Troels Cederholm5832356115616681827-1814
Nifcon 20Rune Helms521118187816601659-1667
Nifcon 20Sebastian Ilfeldt12660172816461604-1618