Logbog - Danmarks ranglisten

Tilbage

Spiller ID: 1268 - kSrSpoer

Kristoffer Spøer

Rating: 1589
Kampe: 25
Vundet: 10 / Tabt: 15 / Uafgjort: 0
Vundet: 40% / Tabt: 60% / Uafgjort: 0%

Foretrukne hære:
Orcs and Goblins, Daemons of Chaos, High Elves

Hære spillet til turneringer:
Udfyld

Kampoversigt:

TurneringModstanderModst. IDEgne VPModst. VPNy Rating Modsr.rating før/eft.
Århus Big’UnRasmus Søe Hammer85759304015951884-1888
Århus Big’UnMorten Tonnisen591774207015851584-1594
Århus Big’UnBjarke Lindegaard Knudsen12561409229815771572-1580
Århus Big’UnStand-in02950692  
Århus Big’UnOscar Gøttge Larsen1269196459715861563-1553
NWL 2014Rasmus Møller Nielsen1032435219015781710-1718
NWL 2014Lasse G. Jensen2501400240015731739-1744
NWL 2014Kristoffer Dirac1113150050015861726-1714
NWL 2014Troels Cederholm583500180015831862-1866
NWL 2014Nikolaj Bagge Jensen664845262515701576-1588
NWL Finalen 2014Morten Møller882230060615851642-1628
NWL Finalen 2014Jacob Brøgger110680033115911603-1597
NWL Finalen 2014Jens Ole Kaae Jensen623476260015851783-1789
NWL Finalen 2014Emil Garney281698119715801689-1694
NWL Finalen 2014Jakob Brun1244484262515701670-1680
NWL Finalen 2014Bjarke Lindegaard Knudsen1256136943315771521-1514
Big’Un IISøren Haaning826257574215901598-1585
Big’Un IIEmil Garney281233133515831700-1706
Big’Un IIMarc Andersen12991305274915721578-1589
Big’Un IITobias Lorenzen13001810112715801591-1584
Big’Un IIBjørn Friborg128655899315741599-1605
2MD Open XVOliver Rye5471259166515701668-1672
2MD Open XVTroels Cederholm583538206015651798-1802
2MD Open XVJakob Pedersen3282028128015721528-1521
2MD Open XVErik tapper6322110176215801664-1656
2MD Open XVGabriell Jönsson957169280515891591-1582