Logbog - Danmarks ranglisten

Tilbage

Spiller ID: 1092 -

Rasmus Siesing

Rating: 1477
Kampe: 73
Vundet: 20 / Tabt: 48 / Uafgjort: 5
Vundet: 27% / Tabt: 66% / Uafgjort: 7%

Foretrukne hære:
Warriors of Chaos, Daemons of Chaos, Orcs and Goblins

Hære spillet til turneringer:
Udfyld

Kampoversigt:

TurneringModstanderModst. IDEgne VPModst. VPNy Rating Modsr.rating før/eft.
Giant Fanatic 14Martin Lottrup108577070016001600-1600
Giant Fanatic 14Martin R. Jørgensen1108683171615901555-1565
Giant Fanatic 14Christian Nielsen65648542915921654-1652
Giant Fanatic 14Joakim Gohs-Jensen1005300267415761561-1576
Giant Fanatic 14Tórstein Vincent Joensen104723510915811536-1531
Emperor’s Chosen XIIStand-in02042510  
Emperor’s Chosen XIIAnders Rune Jansen11153025173015901592-1583
Emperor’s Chosen XIIChristian Apetri617913299515811676-1686
Emperor’s Chosen XIIMorten Møller Jensen1100385255515691615-1627
Emperor’s Chosen XIIAnonym 3199272815741519-1514
Emperor’s Chosen XIIBertram Hansen8451740125015811578-1572
2MD Open XIIAlexander Jensen951310156715711568-1577
2MD Open XIIMikkel Hansen10062028103015791548-1541
2MD Open XIIJesper Christensen1084350335015631572-1588
2MD Open XIIJoakim Gohs-Jensen10051775103115711570-1563
2MD Open XIIHans Kristian Roemer181628259515651702-1707
NWL 2012Nikolaj Bagge Jensen6641032116815611605-1610
NWL 2012Sune van der Loo10831073109015621589-1588
NWL 2012Daniel Hedegaard21015149115611974-1975
NWL 2012Tobias Prentow77021245015571911-1914
NWL 2012Kaare Siesing1010917188015521707-1712
Giant Fantatic 15Henning Grubb Basballe326963108115512006-2007
Giant Fantatic 15David Vedersø10240247515391608-1620
Giant Fantatic 15Thomas Aarup Larsen1101249912615541557-1541
Giant Fantatic 15Søren Smedegaard9471245183315491628-1634
Giant Fantatic 15Troels H. B. Eriksen209977286615371588-1600
Bloody Sunday IINicolai Bauer889349186115301653-1661
Bloody Sunday IICarsten Luxhøj-Pedersen9551082301015171531-1544
Bloody Sunday IIJesper Christensen10841859154215231550-1543
KBH-Brand(e)Morten Møller Jensen11001248212015171605-1611
KBH-Brand(e)Christoffer Ocahaaska11312187157015231470-1464
KBH-Brand(e)Stand-in07091320  
KBH-Brand(e)Mikael Christensen73100288515151689-1698
KBH-Brand(e)Troels Cederholm583535276015121903-1905
KBH-Brand(e)Mike Magnussen108741671015081632-1636
2MD Open XIIIChristian Nielsen6560280014991645-1654
2MD Open XIIIKim Reynolds1133357071515151529-1513
2MD Open XIIIAnders Jensen51301669315331584-1566
2MD Open XIIIAnders Westh4505261315241648-1657
2MD Open XIIIAnders Høgild1582900015441651-1631
Battle Rage Ballerup 2013Jakob Nygren Østergård711135362015421923-1925
Battle Rage Ballerup 2013Tobias Prentow770448314515391901-1904
Battle Rage Ballerup 2013Kaare Siesing10102894149715511727-1715
Battle Rage Ballerup 2013Mathias Andreassen521886311115471793-1798
Battle Rage Ballerup 2013Stand-in032342199  
ETC Warmup 2013Johannes Abbing122690262515341600-1613
ETC Warmup 2013James Robinson1151144531015441569-1559
ETC Warmup 2013Jack Armstrong1145186262315351689-1698
ETC Warmup 2013Martin Berensen81646051015381673-1669
ETC Warmup 2013Dan Thomas12080262315271630-1642
ETC Warmup 2013Vincent Es1063549234315171578-1588
NWL 2013Thomas Kragh Sørensen136140260015131846-1850
NWL 2013Allan Bundgaard1093454240015071726-1732
NWL 2013Lasse G. Jensen25070240015021749-1755
NWL 2013Thomas Laurfelt165890185814961627-1633
NWL 2013Daniel Hedegaard236399914952009-2010
Fantasy i Fanatic 12-10-13Morten Ebbe1025949186514901647-1651
Fantasy i Fanatic 12-10-13Nikolaj Bagge Jensen664197981015021602-1590
Fantasy i Fanatic 12-10-13Mathias Helstrand7541371169014971544-1549
Single MandagFrederik Uhre1191706255414881582-1591
Single MandagThomas Kragh Sørensen136400263514841810-1814
Single MandagKim Hyldig407924218414761565-1573
2MD Open XIVThomas Hugger7881499101214871788-1778
2MD Open XIVMikkel Buch Skadhauge1240260014841861-1864
2MD Open XIVJakob Pedersen3282428183514921550-1542
2MD Open XIVLars Lau Nielsen163951132714891686-1689
2MD Open XIVErik tapper632615159114851671-1675
BRB 14Henrik Pedersen1261227721014981600-1587
BRB 14Anders Nøhr5593374014961945-1947
BRB 14Kim Hyldig407460241314881549-1557
BRB 14Miguel Brøndal Escañuela Nielsen14751748514901560-1558
BRB 14Anonym 303689115021557-1546
Giant Fanatic 16Steffen Morsing1031195206514941519-1527
Giant Fanatic 16Thomas Henningsen9701112107714971595-1593
Giant Fanatic 16Kaare Paaske789640290014901684-1691
Giant Fanatic 16Peter Hansen1294990249514821583-1591
Giant Fanatic 16Dennis Friis Skram27260845514961527-1513
2MD Open XVThomas Hugger788100235014921790-1794
2MD Open XVTim Øer1298220043515071553-1538
2MD Open XVChristian Apetri617114232515021807-1812
2MD Open XVMads Kofod1096750195014911440-1452
2MD Open XVNiels Dalbro Thomasen353795221014771404-1418